ادعای رسانه نروژی: نیروهای ویژه روسیه در یک جزیره نروژ مشاهده شده اند

به گزارش وبلاگ گفتگو، رسانه های نروژی مدعی شدند که نیروهای ویژه روسیه در حال گشت زنی در جزیره اسپیتس برگن نروژ مشاهده شده اند.

ادعای رسانه نروژی: نیروهای ویژه روسیه در یک جزیره نروژ مشاهده شده اند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ گفتگو، رسانه های محلی با استناد به منابعی مدعی شدند که سربازان روسی یک مأموریت شناسایی را در جزیره اِسپیتس بِرگِن در مجمع الجزایر سوالبارد نروژ انجام داده اند.

پایگاه نروژی آلدریمر در گزارش خود با استناد به منابع اطلاعاتی نروژ و ناتو، مدعی شد که این سربازان ظاهرا متعلق به واحد نیروهای ویژه ارتش روسیه، در حال جستجوی زیرساخت های محلی بودند.

این رسانه با استناد به منابعی مدعی است، هنگامی که هواپیماهای جاسوسی آمریکا در حال شناسایی هوایی بودند، تصاویری از این سربازان روسی ارائه نموده اند.

وزارت دفاع نروژ از اظهار نظر درباره این موضوع خودداری نموده است. به نوشته آلدریمر، حضور نیروهای روسی در این منطقه باید با رزمایش نظامی که توسط نیروی دریایی روسیه اجرا شده، مرتبط باشد.

طبق گزارش خبرگزاری روسی اسپوتنیک، از 1 تا 9 آگوست (10 تا 18 مرداد) روسیه تمرینات نظامی 2019 خود را در آب های دریای بالتیک برگزار کرد. قایق های نیروی دریایی روسیه نیز به عنوان بخشی از این رزمایش، تمرینات نظامی خود را در نروژ و دریای شمال انجام دادند.

ق

منبع: خبرگزاری فارس

به "ادعای رسانه نروژی: نیروهای ویژه روسیه در یک جزیره نروژ مشاهده شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای رسانه نروژی: نیروهای ویژه روسیه در یک جزیره نروژ مشاهده شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید