استقبال ایران برای استفاده از ظرفیت ها به منظور توسعه روابط

به گزارش وبلاگ گفتگو به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امشب(دوشنبه 27 فروردین ماه) در ضیافت شام رییس مجلس ویتنام، از نحوه ترتیب جلسات، مذاکرات و پذیرایی مجلس ویتنام تشکر کرد و گفت: مذاکرات سازنده و خوبی با مقامات کشور ویتنام انجام و در دیدار با نخست وزیر به تفصیل درباره موضوعات مختلف بحث شد، که بنابر توصیه رئیس مجلس ویتنام در این مذاکرات نتیجه خوبی حاصل شد.

استقبال ایران برای استفاده از ظرفیت ها به منظور توسعه روابط

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدوارم سطح روابط تجاری دو کشور را به سطح مورد نظر برسانیم، اضافه نمود: شما ملت ویتنام در ایران مورد احترام هستید و کوشش ها و مبارزات شما برای استقلال همواره در ذهن ملت ایران پابرجا است و ملت ایران همواره با احترام نسبت به ملت ویتنام برخورد می نمایند.

وی ادامه داد: ما پس از این سفر با برداشت های مثبت به سمت ایران برمی گردیم و به شما تبریک می گویم که ضمن حفظ استقلال به توسعه کشور خود یاری کردید.

رییس مجلس شورای اسلامی از رئیس مجلس ویتنام دعوت کرد که سفری به ایران داشته باشد و توضیح داد: ایران از ظرفیت های خوبی که می توان برای توسعه روابط مالی دو کشور استفاده کرد، استقبال می نماید.

خانم نوین وین تی کیم آن با بیان اینکه سفر رئیس مجلس ایران به ویتنام قطعا به تحکیم روابط دو کشور یاری می نماید، اضافه نمود: بنده از نتایج مذاکرات امروز شادمان بوده و مسرورم که در عالی ترین سطح در حوزه همکاری های سیاسی مالی و تجاری توافق حاصل شد.

وی با تاکید بر اینکه اگر همکاری پارلمانی خوبی انجام گردد به تقویت همکاری دو کشور یاری می گردد، توضیح داد: امیدوارم روابط دو کشور ویتنام و ایران روز به روز توسعه یابد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقبال ایران برای استفاده از ظرفیت ها به منظور توسعه روابط" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال ایران برای استفاده از ظرفیت ها به منظور توسعه روابط"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید