امیرمحمد زند مجری مسابقه خوانندگیصدای ایرانی

به گزارش وبلاگ گفتگو، تهران (پانا) - امیرمحمد زند اجرای مسابقه خوانندگی صدای ایرانی را در شبکه اینترنتی امروز در بستر تلویزیون آیو به عهده گرفت.

امیرمحمد زند مجری مسابقه خوانندگیصدای ایرانی

به گزارش روابط عمومی این شبکه، شبکه اینترنتی امروز مسابقه زنده صدای ایرانی را با جوایز چند صد میلیونی برای شرکت کنندگان تولید و پخش می کند. امیرمحمد زند بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر به تازگی اجرای این مسابقه را به عهده گرفته است. مراحل مقدماتی پخش زنده برنامه از اینترنت در حال انجام است و بزودی با لحاظ شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز می شود. این مسابقه به صورت زنده و با پخش ویدئوهای شرکت کنندگان منتخبی که تصاویر آوازخوانی خود را طی هفته های گذشته ارسال کرده بودند، آغاز می شود. این مسابقه ویژه آقایان و بدون در نظر دریافت رِنج سنی خاصی تولید می شود. مسابقه بدون حضور فیزیکی و تنها با پخش ویدئوها و در نهایت رأی دهی بینندگان به صورت زنده پخش می شود.

تصمیم گیرندگان و داوران اصلی این مسابقه مخاطبان خواهند بود و در پایان برگزاری فصل نخست و قسمت فینال، جایزه نفر برگزیده اول با آرای مردم سیصد میلیون تومان، نفر دوم دویست میلیون تومان و نفر سوم صد میلیون تومان اهدا خواهد شد. هر شب طی قرعه کشی به بینندگان آنلاین برنامه هم پنج جایزه یک میلیون تومانی اهدا خواهد شد. مدت زمان پخش مسابقه هر شب ساعت 20 در تایم 90 دقیقه ای خواهد بود که اطلاعات آن در سایت شبکه و نشانی آن در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

پخش شبکه اینترنتی امروز در بستر تلویزیون اینترنتی پرمخاطب آیو به تازگی آغاز شده و همزمان نیز زمینه ساخت برنامه های مختلف و تولید محتوا برای عرضه در این بستر فراهم سازی شده است

منبع: خبرگزاری پانا

به "امیرمحمد زند مجری مسابقه خوانندگیصدای ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیرمحمد زند مجری مسابقه خوانندگیصدای ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید