اولویت اول دولت جانسون مشخص شد

به گزارش وبلاگ گفتگو، ایسنا نوشت: وزیر کابینه انگلیس امروز (یکشنبه) گفت که اولین اولویت نخست وزیر انگلستان این است که در تاریخ 31 ژانویه از اتحادیه اروپا خارج شود و یک توافق تجاری جدید را تا سرانجام سال آینده میلادی با اتحادیه اروپا تنظیم کند.

اولویت اول دولت جانسون مشخص شد

به گزارش خبرگزاری رویترز، بعد از این که حزب محافظه کار انگلیس با اکثریت 80 کرسی دوباره در انتخابات این کشور پیروز شد، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس اولویت های دوگانه ای را در دولت دنبال خواهد کرد که شامل عمل به وعده خود برای اجرای بریگزیت (خروج انگلیس از اتحادیه اروپا) و سرمایه گذاری بیشتر در خدمات بهداشتی انگلیس است.

مایکل گاو، وزیر کابینه انگلیس به شبکه اسکای نیوز گفت: چیزی که من می توانم کاملا آن را تایید کنم این است که ما فرصت نسبتا کوتاهی برای رای گیری در مورد لایحه توافق خروج داریم و بعد از آن ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که این لایحه قبل از 31 ژانویه تصویب شود.

وی افزود: ما گفتگو با اتحادیه اروپا را در مورد چارچوب جدید تجارت آزاد و همکاری محبت آمیز تا انتها سال آینده به نتیجه خواهیم رساند.

او همچنین افزود، مهم ترین اولویت داخلی دولت حمایت از خدمات بهداشت عمومی خواهد بود که معاونان آن را امری ضروری برای حفظ حمایت رای دهندگان حامی حزب کارگر در شمال و مرکز انگلستان می بینند که اغلب برای اولین بار به حزب محافظه کار رای داده اند.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "اولویت اول دولت جانسون مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولویت اول دولت جانسون مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید