تنها خودروی جامانده مرز مهران جابجا شد، بخاطر درست پارک نکردن به زیر ساخت ها خسارت وارد شده

به گزارش وبلاگ گفتگو، شهردار مهران گفت: تنها خودروی جامانده در پارکینگ مرزی به شهرداری منتقل شد.

تنها خودروی جامانده مرز مهران جابجا شد، بخاطر درست پارک نکردن به زیر ساخت ها خسارت وارد شده

به گزارش ، حجت الله نصیری پور شهردار مهران گفت: با توجه به مراجعه زائرین به مهران در طول سال بخصوص در ایام اربعین تقویت زیرساخت های شهرداری این شهرستان سبب ارائه خدمات رسانی بیشتر و بهتر به زوار خواهد شد.

او اضافه کرد: در ایام اربعین به سبب پارک ماشین زائران بر روی چمن ها، فضای سبز، بلوارها، و … سبب خساراتی به زیرساخت های شهرداری مهران شد.

شهردار مهران ادامه داد: در حال حاضر تنها یک خودرو در پارکینگ اربعین وجود دارد که به دلیل عدم مراجعه مالک، خودرو به شهرداری انتقال داده شده است.

او بیان نمود: با نزدیک شدن به فصول بارندگی های فصلی و کاهش بلایای طبیعی لایروبی رودخانه فصلی شماور در دستور کار شهرداری مهران نهاده شد.

نصیری پور ادامه داد: این عملیات با لایروبی جهت و برطرف انسداد موضعی ناشی از درختان و بوته های خودرو اصلاح، که در نتیجه آن علاوه بر زیبایی بستر رودخانه، از حوادث احتمالی در مواجهه با سیلاب و طغیان رودخانه وناقل بیماری سالک نیز جلوگیری می گردد.

او یادآور شد: فراهم بودن شرایط برای راهنمایی صحیح و مناسب آب های سطحی در رودخانه ها، لایروبی و بسترسازی تمامی کانال ها و رودخانه های سطح شهر در راستای جلوگیری از آبگرفتگی در زمان بارندگی، جلوگیری از تکثیر حیوانات موذی و انتشار عوامل بیماری زا از دلایل مهم لایروبی است.

منبع فارس

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تنها خودروی جامانده مرز مهران جابجا شد، بخاطر درست پارک نکردن به زیر ساخت ها خسارت وارد شده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها خودروی جامانده مرز مهران جابجا شد، بخاطر درست پارک نکردن به زیر ساخت ها خسارت وارد شده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید