جزییات زمان ثبت نام طرح اقدام ملی تولید مسکن در اردبیل

به گزارش وبلاگ گفتگو، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ثبت نام از داوطلبان طرح اقدام ملی تولید مسکن در این استان 26 آذرماه آغاز خواهد شد.

جزییات زمان ثبت نام طرح اقدام ملی تولید مسکن در اردبیل

به گزارش وبلاگ گفتگو به نقل از ایرنا، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل یکشنبه 24 آذر در گفت و گو با وبلاگ گفتگو اضافه کرد: وزارت راه و شهرسازی در جهت کمک به تامین مسکن طرح اقدام ملی تامین مسکن را در قالب احداث 400 هزار واحد مسکونی در سطح کشور برنامه ریزی کرده است.

وی گفت: افراد متقاضی در استان اردبیل که دارای شرایط لازم برای برخورداری از طرح اقدام ملی تامین مسکن هستند، می توانند از مورخه 26 آذر سال جاری با مراجعه به سامانه اقدام طرح ملی به نشانی tem.mrud.ir نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی تولید مسکن در 11 شهر استان اجرا خواهد شد، ادامه داد: در اردبیل 530 واحد، پارس آباد 500 واحد و شهرهای خلخال، گرمی، اصلاندوز، بیله سوار، جعفرآباد، کلور، گیوی، نمین و هشتجین 638 واحد توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی احداث می شود.

حیدری به شرایط لازم متقاضیان جهت ثبت نام در این طرح اشاره کرد و اضافه کرد: متقاضی و افراد تحت تکفل، باید فاقد زمین مسکونی یا واحد مسکونی بوده و از تاریخ 1357/11/22 از هیچ یک از امکانات دولتی یا امکانات نهادهای عمومی غیردولتی مربوط به تامین مسکن شامل زمین، واحد مسکونی و یا تسهیلات یارانه ای خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشد.

وی ادامه داد: متقاضی باید متاهل و یا سرپرست خانوار باشد و زنان خود سرپرست مشروط به داشتن حداقل 35 سال سن بوده و متقاضیان باید دارای حداقل پنج سال سابقه سکونت در پنج سال اخیر شهر مورد تقاضا باشند.

حیدری اضافه کرد: متقاضیان با ثبت نام نهایی و دریافت کد رهگیری می توانند شرایط تمامی مراحل کار خود را از طریق سامانه طرح اقدام ملی به آدرس tem.mrud.ir پیگیری نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اضافه کرد: ثبت نام متقاضیان تسهیلات بانکی در بافت های فرسوده شهری با مراجعه به آدرس https://facility.udrc.ir امکان پذیر است.

منبع: همشهری آنلاین

به "جزییات زمان ثبت نام طرح اقدام ملی تولید مسکن در اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات زمان ثبت نام طرح اقدام ملی تولید مسکن در اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید