جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز در ایستگاه هفتم

به گزارش وبلاگ گفتگو، مریم فخیمی- تبریز - خبرنگار:هفتمین دوره نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی (2019Rinotex) در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه که از 13 تا 17 آبان 98 برپا خواهد شد، پژوهشکده رانشگرهای فضایی پژوهشگاه فضایی ایران به عنوان متولی زون تخصصی نوآوری و فناوری های فضایی انتخاب شد.

جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز در ایستگاه هفتم

در نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی 18 زون و بخش تخصصی در رشته های مختلف حضور دارند که زون تخصصی نوآوری و فناوری های فضایی، به همت پژوهشکده رانشگرهای فضایی، سال جاری به آن اضافه شده است. این نمایشگاه با اهدافی چون یاری به تجاری سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و فناوری تا کسب و کار، شناسایی و معرفی نوآوری ها و اختراعات فناورانه و ایده های دانش محور، معرفی نیازمندی های فناورانه نهادها و دستگاه ها، گسترش همکاری های فناورانه منطقه ای و ملی و بین المللی برگزار می گردد. این جشنواره و نمایشگاه فرصتی برای ارائه ایده های فناورانه و محصولات شرکت های دانش بنیان و استارت اپ های فضایی است.

محورهای بخش نوآوری و فناوری های فضایی شامل طراحی و ساخت وسایل پرنده نظیر هواپیماها، بالگردها، گلایدرها، موشک ها و ماهواره ها، آیرودینامیک، جلوبرندگی، مکانیک پرواز، سازه های هوافضایی، شبیه سازهای پرواز، ابزار و قطعات پرواز، و فضاپیماها است. علاقمندان و فعالان دانش و صنعت فضایی تا 30 مهر فرصت دارند برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام نمایند. لازم به ذکر است صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت های دانش بنیان حاضر در نمایشگاه رینوتکس، حمایت ویژه 70 درصدی از شرکت نمایندگان به عمل می آورد. همچنین تخفیف های ویژه ای برای شرکت نمایندگان در نظر گرفته شده است. ثبت نام برای حضور در نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی به وسیله سایت رینوتکس به نشانی www. rinotex. ir انجام می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز در ایستگاه هفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز در ایستگاه هفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید