خانلرخانی: به دنبال قهرمانی نیم فصل نبودیم، مدال المپیک برازنده حسینی وهادی پور است

به گزارش وبلاگ گفتگو، سرمربی تیم تکواندوی شهرداری ورامین گفت: قهرمانی نیم فصل هدف ما نبود اما پیروزی مقابل کن جهت ما را برای قهرمانی هموار می کرد.

خانلرخانی: به دنبال قهرمانی نیم فصل نبودیم، مدال المپیک برازنده حسینی وهادی پور است

پیغام خانلرخانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ گفتگو، در مورد قهرمانی نیم فصل شهرداری ورامین در لیگ برتر تکواندو گفت: کن تیم قدرتمند و قابل احترامی است که از کادر فنی و بازیکنان خوبی برخوردار است و ما ملاقات بسیار سنگین و فشرده ای مقابل این تیم داشتیم. بچه های ما تا لحظه آخر مقابل کن جنگیدند و نتیجه سه بازی را در لحظات پایانی تغییر دادند.

وی توضیح داد: با وجود پیروزی ما امکان تغییر نتیجه به سود کن وجود داشت اما خدا شکر بچه ها نتیجه زحمات خود را دریافت کردند. قهرمانی نیم فصل خیلی برای ما مهم نبود و به دنبال قهرمانی نیم فصل نبودیم، اما باید بازی خود را مقابل کن می بردیم تا راستا قهرمانی خود را هموار کنیم.

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین در مورد انصراف میرهاشم حسینی از مبارزه، بعد از قطعی شدن فزونی شهرداری ورامین گفت: میرهاشم آماده مسابقه بود اما متاسفانه در گرندپری روسیه دو قلوی پای او دچار کشیدگی شدید شده بود. با این وجود او به خاطر تعهد شدید به تیم برای مبارزه آماده شد، اما وقتی پیروزی ما قطعی شد دیگر عدم مبارزه او مهم نبود. حسینی قهرمان ملی است و به همین دلیل اجازه مبارزه به او ندادیم.

خانلرخانی در مورد انگیزه های این تیم برای کسب عنوان پرافتخارترین تیم لیگ برتر تکواندو گفت: خیلی زود است از حالا بخواهیم قهرمانی را به نام خود بدانیم، اما اگر ما بتوانیم در فصل جاری به مقام قهرمانی برسیم، پرافتخارترین تیم لیگ برتر ایران خواهیم شد. خدا را شاکر هستیم که در 8 سال حضور پیروز به کسب 5 قهرمانی شدیم و این مهم لطف خدا و کوشش بازیکنان بوده است.

وی در مورد تجلیل مسئولان باشگاه شهرداری ورامین از میرهاشم حسینی گفت: میرهاشم بازیکن ارزنده تیم ما است و این تجلیل کمترین کاری بود که باشگاه ما می توانست برای این قهرمان ارزنده انجام بدهد. حسینی بازیکن بزرگی است که با سختی فراوان پیروز به کسب سهمیه المپیک شد. حق او خوشرنگ ترین مدال المپیک است و ما با یک تجلیل کوچک از زحمات او قدرانی کردیم تا تجلیل اصلی را بعد از مدال المپیک انجام بدهیم.

سرمربی شهرداری ورامین در مورد انتقاد کارشناسان به سطح پایین لیگ برتر تکواندو و عدم اجرای فنون ریسکی در مسابقات گفت: اگر کارشناسان روز گذشته در سالن بودند شاهد کلکسیون تکنیک در مبارزه ما و تیم کن بودند، اما قبول دارم به صورت کلی این فقر در لیگ بزرگسالان وجود دارد. البته شرایط در فصل جاری خیلی بهتر شده است و بچه ها در حال روی آوردن به تکنیک های ریسکی و چرخشی هستند.

خانلرخانی تاکید نمود: باید نقص تکنیکی در تیم های پایه رفع گردد. این کار باید از باشگاه ها و لیگ های پایه انجام گردد و می توان با کلاس های آموزشی و هماهنگی سالیانه برای مربیان، این سیستم را قوی تر اجرا کرد. فدراسیون در مسابقات کشوری طرح تشویقی داشت و به تکنیک های چرخشی جوایز نقدی می داد و می توان این کار را در لیگ های بزرگسالان و پایه نیز انجام داد.

وی در مورد کسب دو سهمیه المپیک برای تکواندو ایران و عدم کسب سهمیه توسط مردانی گفت: سجاد مردانی استحقاق کسب سهمیه و حتی مدال المپیک را داشت و کوشش خود را تا روز آخر انجام داد. اینکه به خاطر چند امتیاز او سهمیه المپیک را از دست داد ناراحت نماینده است. از حالا باید وزارت ورزش و فدراسیون تکواندو تمام کوشش خود را برای حسینی و هادی پور انجام بدهند تا ایندو بازیکن دو مدال المپیک را که برازنده آنها است کسب نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خانلرخانی: به دنبال قهرمانی نیم فصل نبودیم، مدال المپیک برازنده حسینی وهادی پور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانلرخانی: به دنبال قهرمانی نیم فصل نبودیم، مدال المپیک برازنده حسینی وهادی پور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید