خبرنگاران خیرین بیجاری 19 میلیارد ریال به بخش درمان کمک کردند

به گزارش وبلاگ گفتگو، سنندج - خبرنگاران - رییس شبکه بهداشت و درمان بیجار از کمک 19 میلیارد ریالی سه خیر بومی این شهرستان به بخش بهداشت و درمان خبر داد و گفت: این کمک صرف خرید تجهیزات مناسب برای بیمارستان امام حسین (ع) می شود.

خبرنگاران خیرین بیجاری 19 میلیارد ریال به بخش درمان کمک کردند

دکتر ابوالفضل خدامرادی عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ گفتگو گفت: در این ایام که ویروس کرونا با ورود غیر منتظره خود باعث دل مشغولی های فروانی شده، هستند افرادی که چشمه سخاوت و مهرشان همچنان می جوشد و با یاری های خود قدمی در راه شفای بیماران برمی دارند، نیتشان همنوایی و یاری به شفای بیماران است که ما آن را ارج می نهیم.

وی افزود: وراث نیک اندیش حاج عباس مطلبی با یاری یک میلیارد و 200 میلیون ریالی جهت خرید دستگاه اکو کاردیوگرافی، خیرنیک اندیش حاج رسول الوند با خرید دستگاه سونوگرافی به ارزش 600 میلیون ریال و خیر نیک پندار حاج تیمور قربانی با یاری 110 میلیون ریالی خود جهت راه اندازی بخش ماموگرافی بیمارستان امام حسین(ع) یاری شایانی به حوزه درمان شهرستان کردند.

رییس شبکه بهداشت و درمان بیجار یادآور شد: خیرین بیجاری همواره یاری رسان بخش بهداشت و درمان بوده و با تبلور ایثار و سخاوت راهی را برگزیدند که خداوند پیش رویشان قرار داده است، بی شک جزو برترین بندگان خداوند متعال هستند و این عمل خیر خواهانه شما عین عبادت خالق است.

وی تاکید کرد: مجموعه بهداشت و درمان بیجار و کادر درمانی و پزشکی بیمارستان امام حسین(ع) مراتب تقدیر و تشکر خود را از این اقدام ایثارگرانه و سخاوتمندانه اعلام می دارد و از درگاه خداوند رحمان، توفیق نیل به اهداف الهی و انسانی را برای ایشان آرزو می کند.

دکتر خدامرادی از آغاز فعالیت کارگاه تولید ماسک رایگان در دبیرستان اندیشه این شهر هم خبر داد و گفت: با همکاری معلمان، اقشار فرهنگی کارگاه خیاطی دبیرستان اندیشه ماسک رایگان برای قشر کم درآمد و آسیب پذیر جامعه تولید و در میان آنها توزیع می کند.

شهرستان 89 هزار نفری بیجار در 142 کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران خیرین بیجاری 19 میلیارد ریال به بخش درمان کمک کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خیرین بیجاری 19 میلیارد ریال به بخش درمان کمک کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید