دست فروشان در نظر آباد ساماندهی می شوند

به گزارش وبلاگ گفتگو، رییس اتاق اصناف شهرستان نظر آباد گفت: با راه اندازی یک بازارچه در این شهرستان دست فروشان ساماندهی می شوند.

دست فروشان در نظر آباد ساماندهی می شوند

خرمن بیز، رییس اتاق اصناف شهرستان نظرآباد در گفت و گو با خبرنگار از ، گفت: جهت راه اندازی بازارچه ای دائمی با همکاری شهرداری نظرآباد، برای دریافت زمین در حال برنامه ریزی هستیم.

خرمن بیز با تاکیدبر لزوم ساماندهی دست فروشان اضافه کرد: با راه اندازی این بازارچه افزون بر ساماندهی دست فروشان، این امر موجب عرضه محصولات با قیمت های مناسب تری نیز خواهد بود.

او در ادامه گفت: هزار و 192 واحد صنفی در نظر آباد بدون مجوز در حال فعالیت هستند که در تلاشیم بنا به اهمیت و ضرورت ساماندهی واحد های صنفی فاقد جواز کسب، با همکاری پلیس امنیت (اماکن) جهت اخطار و پلمپ این واحد ها اقدام نماییم که در این صورت تا انتها سال جاری کلیه واحد های صنفی فاقد مجوز ساماندهی می شوند.

رییس اتاق اصناف شهرستان نظر آباد اضافه کرد: خوشبختانه با همکاری مطلوب نیروی انتظامی، دادستانی و ریاست شورای تامین شهرستان نظرآباد امنیت بسیار خوبی برای فعالیت واحد های صنفی وجود دارد که از کلیه این عزیزان و روسای اتحادیه ها جهت همکاری و هم افزایی که در انجام امور دارند تشکر می کنم.

انتهای پیغام / م . م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "دست فروشان در نظر آباد ساماندهی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دست فروشان در نظر آباد ساماندهی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید