دعوت بنیاد مستضعفان از شرکت های دانش بنیان برای برطرف نیازهای صنعتی

به گزارش وبلاگ گفتگو، علی خطیبی با اشاره به نحوه فعالیت مؤسسه دانشمند، در حوزه حمایت از شرکت های دانش بنیان اظهار کرد: شبکه تحقیق و توسعه دانشمند یکی از قالب های حمایتی این مؤسسه از شرکت های دانش بنیان و فناوران داخلی است و این مؤسسه با تکیه بر شبکه یکپارچه تحقیق و توسعه خود، نیازها و مسائل فناورانه در صنایعی که بنیاد مستضعفان در آنها حضور دارد را، رصد و پایش می نماید.

دعوت بنیاد مستضعفان از شرکت های دانش بنیان برای برطرف نیازهای صنعتی

مدیرعامل مؤسسه دانشمند افزود: این مؤسسه در کوشش است تا با واگذار کردن حل این مسائل تحت عنوان طرح های فناورانه به شرکت های دانش بنیان، ضمن یاری به بومی سازی فناوری های مورد احتیاج در صنعت کشور، از جوانان مستعد و فناوران داخلی نیز حمایت کند.

وی با تاکید بر استقبال بنیاد مستضعفان از همکاری با شرکت های دانش بنیان برای حل مسائل موجود گفت: شبکه تحقیق و توسعه دانشمند با ایجاد بستر مناسب بر مبنای نوآوری، ضمن پایبندی به اصول شفافیت و عدالت در ساختار اداری، طرح های فناورانه در حوزه صنایع مختلف بنیاد مستضعفان را به صورت مداوم در سامانه fanavar.daneshmandins.ir بارگذاری می نماید.

خطیبی گفت: فناوران و شرکت های دانش بنیان می توانند با مراجعه به این سامانه، از آخرین طرح های فناورانه بنیاد مستضعفان اطلاع حاصل نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دعوت بنیاد مستضعفان از شرکت های دانش بنیان برای برطرف نیازهای صنعتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت بنیاد مستضعفان از شرکت های دانش بنیان برای برطرف نیازهای صنعتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید