دین محمدی: چرا وقتی استقلال چهاردهم جدول است، به به و چه چه کنم؟، فتحی مشاوران خوبی ندارد

به گزارش وبلاگ گفتگو، سیروس دین محمدی، پیشکسوت تیم استقلال اعتقاد دارد که امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال مشاوران خوبی ندارد.

دین محمدی: چرا وقتی استقلال چهاردهم جدول است، به به و چه چه کنم؟، فتحی مشاوران خوبی ندارد

سیروس دین محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ گفتگو، درباره رجحان 3 بر یک استقلال مقابل گل ریحان البرز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، گفت: امیدوارم با این برد، کمی از استرس بازیکنان برداشته گردد تا در دیدارهای بعدی خود بتوانند راحت تر بازی نموده و بتوانند به پیروزی برسند. درست است که گل ریحان تیم لیگ رجحان نبود، اما بعضی مواقع این پیروزهای می تواند یاری خوبی برای تیم باشد.

وی در مورد انتقادهایی که از استقلال نموده بود، گفت: هر کسی نظر خودش را دارد. وقتی تیم چهاردهم جدول است، باید به به و چه چه کنیم؟ اگر استقلال صدر جدول بود، می گفتیم عجب تیمی داریم یا عجب مربی داریم. وقتی استقلال به رده پانزدهم رفت، چطور باید تعریف می کردیم؟

پیشکسوت تیم استقلال اظهار داشت: بعضی ها گفتند باید در این شرایط حمایت می کردیم، اما ما تا پنج هفته حمایت کردیم و پشت تیم بودیم، اما بیشتر از آن حمایت می کردیم، مردم شک می کردند. مگر می گردد استقلال در پنج هفته به بردی دست پیدا نکند؟ وقتی مردم ما را در کوچه می دیدند، می گفتند این چه تیمی است. اگر آن زمان به به و چه چه می کردم، به من نمی خندیدند؟

دین محمدی در مورد شعارهای طرفداران استقلال علیه امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه گفت: مدیریت کوشش خود را می نماید، اما فتحی مشاوران خوبی ندارد و نمی توانند به او یاری نمایند. من از بُعد فنی صحبت می کنم، مردم انتظارشان از استقلال بالاست و فتحی باید کسانی را کنار خود بگذارد که به او یاری نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دین محمدی: چرا وقتی استقلال چهاردهم جدول است، به به و چه چه کنم؟، فتحی مشاوران خوبی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دین محمدی: چرا وقتی استقلال چهاردهم جدول است، به به و چه چه کنم؟، فتحی مشاوران خوبی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید