ربیعی: فشردگی لیگ کار ما را سخت نموده است

به گزارش وبلاگ گفتگو، سرمربی مس رفسنجان می گوید که شرایط این تیم در ادامه فصل بهتر خواهد شد.

ربیعی: فشردگی لیگ کار ما را سخت نموده است

به گزارش وبلاگ گفتگو، محمدربیعی، سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پیش از بازی تیمش با نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: تیم نفت مسجد سلیمان، تیم خوب و منسجمی است. ما با توجه به این که دو بازیکنمان در بازی با سایپا مصدوم شدند، امیدوار هستیم که تمام بازیکنانمان را با کوشش کادر پزشکی در اختیار داشته باشیم. فشردگی بازی ها باعث شده که بحث ریکاوری با دشواری انجام گردد اما بازیکنان مان از نظر ذهنی آماده هستند. این فشردگی باعث شده که نتوانیم بیشتر از یک نوبت تمرین داشته باشیم. به هر حال ما با احترام به تیم حریف به دنبال کسب امتیازات کامل در بازی فردا هستیم.

او درباره مشکل اسکان نفتی ها گفت: من زمانی که از این موضوع خبردار شدم، پیگیری هایم را انجام دادم تا این مشکل رفع گردد. یک سری سوتفاهم ها به وجود آمده بود که رفع شد. حتی یک سوییت که بازیکنان ما در آن اسکان داشتند را تخلیه کردیم و به آن ها دادیم. البته کتمان نمی کنیم که کمی مشکل داریم.

سرمربی مس رفسنجان در پاسخ به این سوال که آیا مشکل اسکان به دستاویزی برای حریفان این تیم تبدیل شده، شرح داد: بالاخره اولین فصل حضور مس رفسنجان در لیگ برتر است. مطمئنا تا نیم فصل مسائل حل می گردد.

ربیعی در خاتمه اعلام کرد: می دانم که طرفداران نگران تیم هستند. یادشان است که پارسال برنامه صعود نداشتیم اما توانستیم این کار را بکنیم. ما هنوز نتوانستیم توقعات طرفداران را برآورده کنیم اما کاری می کنیم که نام مس رفسنجان بیشتر شنیده گردد. من به طرفداران واقعی مان نوید روزهای خوب را می دهم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ربیعی: فشردگی لیگ کار ما را سخت نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: فشردگی لیگ کار ما را سخت نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید