رودسری: امیدوارم جام باشگاه های آسیا برای فوتسال بانوان هم برگزار گردد

به گزارش وبلاگ گفتگو، بازیکن تیم مس رفسنجان گفت: تیم ها باانگیزه بالایی برای قهرمانی در لیگ می جنگند و امیدواریم جام باشگاه های آسیا برای فوتسال بانوان هم برگزار گردد.

رودسری: امیدوارم جام باشگاه های آسیا برای فوتسال بانوان هم برگزار گردد

سهیلا رودسری بازیکن تیم مس رفسنجان در گفت و گو با ، گفت: شرایط تیم ها در نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال بانوان خوب بود و خوشبختانه رقابت ها سطح بالا برگزار می شد. تا آخرین لحظه تکلیف قهرمان نیم فصل معین نبود و حتی تیم ما (مس رفسنجان) با تفاضل گل در صندلی دوم جدول نهاده شد. به نظر من نتیجه بازی با تیم حفاری عادلانه بود.

او توضیح داد: تعطیلات نیم فصل امکان دارد که روی تیم ها تاثیر بگذارد، اما همه چیز بستگی به شرایط و برنامه ریزی تیم ها دارد که چه طور زمان استراحتشان را سپری نمایند.

رودسری اضافه نمود: امیدوارم فوتسال باشگاهی بانوان، آسیایی بگردد و جام باشگاه های آسیا را برای بانوان مثل آقایان برگزار نمایند. تمام تیم ها باانگیزه زیادی برای قهرمانی در یک فصل از لیگ برتر کوشش می نمایند و دوست دارند نتیجه زحماتشان را ببینند.

بازیکن تیم مس رفسنجان در ادامه گفت: وضعیت داوری ها نسبت به لیگ در سطح پائین تری قرار گرفته است، اما در هفته های اخیر پیشرفت داشته است. امیدوارم در نیم فصل دوم باتوجه به کلاس های توجیهی که برگزار می گردد کیفیت قضاوت ها بالا برود. امیدوارم ضعف داوری حساسیت و کیفیت لیگ را پائین نیاورد.

رودسری توضیح داد: باتوجه به شرایط اقتصادی و کمبود حامی اقتصادی در فوتسال بانوان شاید دوباره تیمی در نیم فصل دوم از ادامه رقابت ها انصراف دهد. شرایط اقتصادی تیم ما خوب است و شرکتی که از ما حمایت می نماید مشکل اقتصادی ندارد، بخشی از قرارداد های ما هم تصویه شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "رودسری: امیدوارم جام باشگاه های آسیا برای فوتسال بانوان هم برگزار گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رودسری: امیدوارم جام باشگاه های آسیا برای فوتسال بانوان هم برگزار گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید