ساری: لچه را بیش از اندازه دست کم گرفتیم، رونالدو بازی نکرد چون می خواست استراحت کند

به گزارش وبلاگ گفتگو، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از دومین بازی بدون برد این فصل تیمش در سری A اعتراف کرد که شاگردانش حریف را بیش از اندازه دست کم گرفته بودند.

ساری: لچه را بیش از اندازه دست کم گرفتیم، رونالدو بازی نکرد چون می خواست استراحت کند

به گزارش وبلاگ گفتگو، تیم فوتبال یوونتوس امروز (شنبه) در هفته نهم سری A در خانه لچه با تساوی یک - یک متوقف شد که این تنها دومین باری بود که بانوی پیر در این فصل امتیاز از دست می دهد. یووه در این بازی با ترکیبی متفاوت و بدون کریستیانو رونالدو به میدان رفت و در روزی که مهاجمانش موقعیت ها را یکی پس از دیگری از دست دادند، به تساوی رضایت داد تا شرایط صدرنشینی را نزدیک ترین تعقیب کننده اش یعنی اینتر فراهم کند. اتفاق مهم دیگری که در این بازی رخ داد، مصدومیت شدید گونسالو ایگواین مهاجم یووه در برخورد با دروازه بان حریف بود که باعث شد سر او بشکند. او پس از این اتفاق با بانداژ سر به بازی ادامه داد اما در سرانجام مسابقه به دلیل سرگیجه زیاد سوار بر برانکارد زمین را ترک کرد.

مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس پس از این بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: فعلاً سر گونسالو بخیه دارد بخیه می خورد و بعد از آن پزشکان تصمیم خواهند گرفت که او را به بیمارستان ببرند یا نه. او هوشیار است و به سؤالات پزشکان هم به درستی واکنش نشان داد.

ساری در ادامه با اشاره به عملکرد تیمش و نتیجه ای که رقم خورد گفت: خودمان را با فوتبالی که به سبک ما نبود به دردسر انداختیم. موقعیت های گلزنی فراوانی داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم. بنابراین نبود انگیزه کافی و دقت در ضربات آخر به ضررمان تمام شد. ما به هیچ عنوان آنطور که باید و شاید از فزونی مان محافظت نکردیم. به همین دلیل من هیچ یک از بخش های بازی مان را دوست نداشتم.

سرمربی یوونتوس در پاسخ به سؤالی درباره قرار ندادن کریستیانو رونالدو در ترکیب گفت: رونالدو هم از نظر جسمانی هم از نظر روانی خسته بود پس حضورش در این مسابقه وضعیت او را بدتر می کرد. زمانی که یک بازیکن می گوید خسته است، باید به او فرصت استراحت داد. با این حال این چیزی را درباره این حقیقت که ما 10 موقعیت گلزنی داشتیم و آنها را از دست دادیم، عوض نمی نماید. من فکر می کنم که ما بیش از اندازه حریف را دست کم گرفتیم و اطمینان مان از کسب پیروزی سبب شد که در زدن ضربات آخر سهل انگاری کنیم.

این سومین بازی متوالی بود که یوونتوس به خاطر خطاهای هندی بدموقع مدافع میانی اش ماتیس دلیخت به دردسر می افتد. این بار خطای هند او در محوطه جریمه یووه باعث پنالتی ای شد که لچه با آن کار را به تساوی کشاند.

ساری در این باره هم گفت: چیزی که من از روی نیمکت دیدم این بود که توپ به صورت کاملاً اتفاقی به دست او برخورد کرد. دست او به بدنش نزدیک بود اما تغییر جهت توپ باعث شد که با دست او برخوردی داشته باشد و طبق قوانین جدید هم چنین اتفاقی پنالتی است که این کار را برای مدافعان سخت تر می نماید.

اتفاق نگران کننده دیگری که برای یوونتوس رخ داد مصدومیت عضلانی میرالم پیانیچ بود. ساری در پاسخ به این سؤال که چه بازیکنی می تواند جای هافبک بوسنیایی را پر کند، گفت: بنتانکور تمام ویژگی های لازم برای بازی در این پست را دارد، البته او تجربه پیانیچ را ندارد اما می تواند خودش را ثابت کند.

یوونتوس در هشت تا از 12 مسابقه رسمی اش در این فصل گل خورده است. ساری درباره اینکه چطور تیمش می تواند خط دفاعی خود را تقویت کند، تأکید کرد: اکثر گل هایی که ما خورده ایم در ضربات آغاز مجدد از جمله پنالتی ها بوده است. در جریان بازی ما موقعیت های گلزنی زیادی به رقبای خود نداده ایم اما ضروری است که متوجه خطری که در ضربات آغاز مجدد ما را تهدید می نماید هم باشیم.

ساری در سرانجام درباره فرصتی که تیمش به اینتر برای بازگشت به صدر جدول داد هم گفت: هنوز بازی های زیادی تا سرانجام فصل مانده و امتیازات زیادی می گردد گرفت. فکر نمی کنم الان نگاه کردن به وضعیت جدول فایده ای داشته باشد. بالعکس می کنم که توجه به جدول در حال حاضر آسیب رسان هم باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ساری: لچه را بیش از اندازه دست کم گرفتیم، رونالدو بازی نکرد چون می خواست استراحت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساری: لچه را بیش از اندازه دست کم گرفتیم، رونالدو بازی نکرد چون می خواست استراحت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید