سوریه، ضربات سنگین ارتش به استحکامات جبهه النصره در حومه ادلب

به گزارش وبلاگ گفتگو، نیروهای ارتش سوریه مواضع و استحکامات جبهه النصره و دیگر گروه های تروریستی هم پیمان آن در حومه ادلب را درهم کوبیدند.

سوریه، ضربات سنگین ارتش به استحکامات جبهه النصره در حومه ادلب

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ گفتگو به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، نیروهای ارتش سوریه شامگاه پنجشنبه ضربات سنگینی به تروریستهای جبهه النصره که مورد حمایت نظام ترکیه هستند، در مناطق کنصفرة و کفرعوید در حومه جنوبی ادلب وارد کردند و تحرکات آنها برای ایجاد رخنه و شکاف در خطوط درگیری را خنثی کردند.

خبرنگار سانا گزارش داد یگانهای ارتش سوریه در حومه جنوبی ادلب، مواضع و محلهای تمرکز تروریستهای جبهه النصره در شهرک های کفرعوید و کنصفره در منطقه جبل الزاویه را هدف حملات توپخانه ای و راکتی قرار دادند و خطوط کمک رسانی به آنها را قطع و طرح های تجاوزکارانه آنها را خنثی کردند که طی آن شمار زیادی از تروریست ها به هلاکت رسیدند.

بر اساس گزارش سانا، گروههای تروریستی و در رأس آنها جبهه النصره که در فهرست گروههای تروریستی سازمان ملل واقع شده است، برای حمله به مواضع و محلهای استقرار ارتش سوریه با پشتیبانی پهپادهای نظام ترکیه و آتشبار این کشور در منطقه سراقب و محور جبل الزاویه تلاش می کنند، اما ارتش سوریه با تروریستها مقابله و تلفات و خسارتهای سنگینی به آنها وارد می کند.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سوریه، ضربات سنگین ارتش به استحکامات جبهه النصره در حومه ادلب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوریه، ضربات سنگین ارتش به استحکامات جبهه النصره در حومه ادلب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید