سولسشایر: لیندلوف به بازی با پارتیزان نمی رسد، امیدوارم رقیب ما خاطره خوبی از این بازی به همراه نبرد!

به گزارش وبلاگ گفتگو، اولگنار سولسشایر روند تیمش را رو به رشد ارزیابی می نماید.

سولسشایر: لیندلوف به بازی با پارتیزان نمی رسد، امیدوارم رقیب ما خاطره خوبی از این بازی به همراه نبرد!

به گزارش وبلاگ گفتگو، اولگنار سولسشایر در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل پارتیزان بلگراد در هفته چهارم مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا از کوشش برای حفظ روحیه تیمی سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال منچستر یونایتد در این باره گفت: لیندلوف در بازی با چلسی آسیب دید و پس از بازی با بورنموث هم مشکل داشت پس به بازی فردا نمی رسد. به زودی گچ پای پوگبا باز می گردد. او در طول تعطیلات ملی کوشش زیادی خواهد نمود و امیدواریم هر چه زودتر برگردد. در خصوص سایر مصدومان هم خبر جدیدی در کار نیست و امیدوارم پس از تعطیلات ملی، عده ای از آن ها برگردند.

او در ادامه اضافه کرد: اگر در انتها این رقابت صعودمان قطعی گردد، می توانیم در 2 بازی انتهای چیزهای متفاوتی را امتحان کنیم.در فوتبال هرگز میانبری وجود ندارد. سختکوشی، اتحاد و روحیه تیمی است که موثر واقع خواهد شد. کوششی که همه نفرات به صورت روزمره انجام می دهند، برای من لذتبخش است. آن ها می خواهند خوب کار نمایند اما گاهی به دلیل یا دلایلی، چنین چیزی محقق نشده است. لیاقت این را داشتیم که چند نتیجه بهتر کسب کنیم اما در کوشش هستیم و در جهت درستی قرار داریم. امیدوارم پارتیزان از این بازی خاطره خوبی کسب نکند. باید ابتکار عمل را در دست بگیریم. در خیلی از بازی ها یک گل جلو افتادیم اما در ادامه لغزیدیم.به نظرم تیم در حال پیشرفت است و هر چه بیشتر با هم کار می کنیم، پیشرفت بیشتری هم حاصل می گردد. ما از تعطیلات ملی قبلی، نمایش های خوب و خودباوری بیشتری داشتیم. می توانم بیشتر و بیشتر شاهد پیشرفت این بچه ها باشم. به بچه های با تجربه تر احتیاج داریم. پوگبا و مارسیال برگشته اند و امیدوارم شاو هم سریع تر بهبود یابد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولسشایر: لیندلوف به بازی با پارتیزان نمی رسد، امیدوارم رقیب ما خاطره خوبی از این بازی به همراه نبرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشایر: لیندلوف به بازی با پارتیزان نمی رسد، امیدوارم رقیب ما خاطره خوبی از این بازی به همراه نبرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید