شرائط نگران کننده در اولین روز طرح فاصله گذاری هوشمند

به گزارش وبلاگ گفتگو، استاندار مازندران گفت: در نخستین روز کاهش محدودیت ها در طرح فاصله گذاری شرایط نگران کننده ای مشاهده شد.

شرائط نگران کننده در اولین روز طرح فاصله گذاری هوشمند

به گزارش خبرنگار از ، احمد حسین زادگان استاندار مازندران در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا با ابراز نگرانی از رعایت نشدن بعضی پروتکل های بهداشتی با فعالیت مجدد بعضی مشاغل در 2 روز گذشته، گفت: در نخستین روز کاهش محدودیت ها در طرح فاصله گذاری شرایط نگران نماینده ای مشاهده شد که اگر تداوم داشته باشد آسیب های جدی به امنیت سلامت مردم و به اقتصاد استان وارد خواهد نمود.

او اضافه کرد: کاهشی شدن تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به عنوان خروج ویروس از استان نباید تلقی گردد.

احمد حسین زادگان با بیان اینکه شرایط سخت اصناف و بازاریان برای دولت اهمیت دارد، ادامه داد: دولت وظیفه تامین امنیت جانی و غذایی مردم را دارد، اما اگر طبق شرایط پیش آمده دیروز تردد ها و تجمعات عادی گردد، هفته هایی نگران نماینده برای مازندران ایجاد خواهد شد.

استاندار مازندران جلوگیری از ورود به پیک دوم شیوع ویروس کرونا را منوط به همکاری مردم و دستگاه های اجرایی و بازاریان اعلام نمود و گفت: مردم باید نسبت به ویروس کرونا از عادی انگاری خودداری نمایند.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه دریافت کد رهگیری سلامت به معنی رعایت نکات بهداشتی نیست، گفت: واحد هایی که پروتکل های بهداشتی را رعایت ننمایند بسته خواهند شد.

انتهای پیغام / ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شرائط نگران کننده در اولین روز طرح فاصله گذاری هوشمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرائط نگران کننده در اولین روز طرح فاصله گذاری هوشمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید