ماجرای پیغام بانوی گیلانی مشکوک به کرونا چه بود؟

به گزارش وبلاگ گفتگو، شب گذشته پیامی توسط بانوی باردار ساکن رشت و مشکوک به ویروس کرونا در فضای مجازی منتشر شد که در آن از شرایط نابسامان بیمارستان تخصصی شهر گلایه نموده بود. او نوشته فرزندش را در نتیجه عدم پذیرش و درمانش توسط بیمارستان های رشت از دست داده. اما اصل ماجرا چیست؟

ماجرای پیغام بانوی گیلانی مشکوک به کرونا چه بود؟

از دیشب، پیغامی در فضای مجازی دست به دست می گردد که از گلایه همراه با نگرانی یک بانوی هموطن ساکن در شهر رشت حکایت دارد. این بانوی باردار در این پیغام نوشته بعد از آنکه در خود علائمی شبه آنفلوآنزا یا کرونا مشاهده کرد، به چند بیمارستان و مطب مراجعه نموده اما با پاسخ منفی آن ها برای پذیرش روبرو شده. به گفته او حتی بیمارستان مشخص شده برای مراجعه بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا هم جوابگوی او نبوده. او دراین پیغام، از شرایط نابسامان این بیمارستان نوشته و گفته این بیمارستان به اصطلاح ایزوله شده، از ابتدایی ترین امکانات بهداشتی حتی برای کادر درمانی هم بی بهره است و...

برای پیگیری صحت و سقم ماجراهای ذکر شده در این پیغام، با شماره مجید شعبانی، همسر این بانوی هموطن تماس می گیرم. شعبانی ضمن تأیید پیغام مورد اشاره، می گوید: بله. ما این پیغام را در فضای مجازی منتشر کردیم اما نمی خواهم با کسی درباره آن صحبت کنم. چون خوشبختانه رسیدگی کردند و الان هم داریم به بیمارستان می رویم. می پرسم: از چه نهادی به پیغام و گلایه شما رسیدگی کردند؟ می گوید: ما تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستیم. دیشب از این مرکز با ما تماس گرفتند و صحبت کردند و بعد، با بیمارستان رسول اکرم (ص) تماس گرفتند و هماهنگ کردند که امروز همسرم را به این بیمارستان ببرم.

نگران حال همسر و فرزندش هستم. جویای حال همسرش می شوم و با جواب همراه با آرامشش، خیالم راحت می گردد اما با توجه به آنچه در متن پیغام خوانده ام، مانده ام چطور از فرزندش بپرسم. من من کنان می پرسم: ان شاءالله فرزندتان هم سالم است دیگر؟ فوری با لحن خاصی می گوید: ببخشید! مگر قرار بود سالم نباشد؟ نفس راحتی می کشم و می گویم: نه. خدا نکند. چون همسرتان در آن پیغام نوشته بود: دیگه کار از کار گذشته و بچه ای که چند سال منتظرش بودم رو از دست دادم... حرفم را قطع می نماید و می گوید: نه. همسرم دچار خونریزی شده بود و هر دو نگران بچه شدیم. مجبور شدیم آن پیغام را در فضای مجازی منتشر کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ماجرای پیغام بانوی گیلانی مشکوک به کرونا چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای پیغام بانوی گیلانی مشکوک به کرونا چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید