مقاله: اخذ ویزای کانادا و سفر به این کشور

به گزارش وبلاگ گفتگو، برای تمامی کالاها و خدماتی که در کانادا ارائه می شوند، مالیات بر ارزش افزوده وجود دارد. غیر از آن بیشتر استان های کانادا مالیات مخصوص به خود را دارند. یعنی بسته به این که کجای کانادا هستید صورتحساب شما می تواند شامل بیشتر از 15 درصد مالیات بر ارزش افزوده باشد. بنابراین دقت کنید در تور کانادا هنگامی که از یک فروشگاه چیزی می خرید، قیمتی که روی اجناس درج شده، قیمت تمام شده آن ها نیست.

مقاله: اخذ ویزای کانادا و سفر به این کشور

در تور کانادا خود برای مقابله با سرما می توانید کلاه پشمی گرمی که کانادایی ها استفاده می نمایند را روی سرتان بگذارید، دستکش های ضخیم دست تان کنید و دور سرتان روسری بپیچید.

کانادا یکی از جالب توجه ترین سیستم های آموزشی جهان را دارد. در رتبه بندی سال 2017 توسط سازمان همکاری و توسعه مالی، کانادا رتبه نخست را در رده آموزش بزرگسالان به دست آورد. شربت افرا شاید برای دندان مضر باشد اما قطعا برای بهبود عملکرد مغز بسیار مفید است؛ شاید به خاطر همین شربت است که کانادایی ها این قدر در آموزش پیروز هستند.

حتما آوازه سرمای کانادا به گوشتان رسیده است. بعد از دریافت ویزای توریستی کانادا حتی اگر در فصل تابستان به این کشور سفر کنید، شب های کانادا به خصوص در مناطق کوهستانی سرد است. ساحل بریتیش کلمبیا (خط ساحلی غربی کانادا) در زمستان ها هوای معتدل تری دارد اما در این فصل هر جای دیگر کانادا که باشید، باید انتظار هوایی سرد را داشته باشید.

منبع مقاله: اخذ ویزای کانادا و سفر به این کشور

به "مقاله: اخذ ویزای کانادا و سفر به این کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: اخذ ویزای کانادا و سفر به این کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید