ملانیا پس از انتخابات ترامپ را ترک نموده است، لحظه شماری برای طلاق!

به گزارش وبلاگ گفتگو، دونالد ترامپ پس از شکست سنگین در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر اکنون با یک چالش عظیم دیگر روبرو شده است.

ملانیا پس از انتخابات ترامپ را ترک نموده است، لحظه شماری برای طلاق!

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ گفتگو، بعضی رسانه های خبری از احتمال جدایی ملانیا ترامپ از دونالد ترامپ خبر می دهند.

بر اساس این گزارش، دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر در برابر جو بایدن متحمل شکست شده است. البته ترامپ هنوز حاضر به شکست در انتخابات نشده و مدعی است که با آراء قانونی پیروز شده است. وی مدعی تقلب در انتخابات شده و در ایالت های حساس و مهم شکایت هایی را برای به چالش کشاندن نتیجه انتخابات مطرح نموده است.

این در حالی است که گزارش هایی درباره متشنج بودن روابط بین دونالد ترامپ و همسرش ملانیا ترامپ منتشر شده است. یکی از مشاوران سابق ملانیا ترامپ فاش نموده است که او پس از شکست ترامپ در انتخابات، همسرش را ترک نموده است.

اوماروسا مانیگالت نیومن دستیار سابق دونالد ترامپ ادعا نموده است که ازدواج 15 ساله ترامپ و ملانیا رو به سرانجام است و به زودی این رابطه اتمام خواهد یافت.

وی در این باره گفت: ملانیا اکنون برای طلاق دریافت از ترامپ لحظه شماری می نماید. به محض اینکه ترامپ از کاخ سفید بیرون بیاید، ملانیا از او طلاق می گیرد. ملانیا اکنون به دنبال راهی برای انتقام دریافت از ترامپ است.

روزنامه دیلی میل نیز در گزارشی نوشته است دونالد ترامپ انتخابات را از دست داده، اما ممکن است همسرش، ملانیا ترامپ را هم از دست بدهد.

نقل مشهور این است که ملانیا ترامپ بعد از پیروزی دونالد در سال 2016 گریه نموده و به یکی از دوستانش گفته که هرگز انتظار نداشته او فاتح انتخابات باشد.

ملانیا ترامپ پس از رفتن دونالد ترامپ به کاخ سفید 5 ماه از رفتن از نیویورک به واشنگتن امتناع می کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ملانیا پس از انتخابات ترامپ را ترک نموده است، لحظه شماری برای طلاق!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملانیا پس از انتخابات ترامپ را ترک نموده است، لحظه شماری برای طلاق!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید