هیات مدیره جدید سیاستی ناپاک دارند، مجیدی از تجربه استراماچونی درس بگیرد

به گزارش وبلاگ گفتگو، امیرحسین صادقی معتقد است انتخاب فرهاد مجیدی می تواند مسکن موقتی برای درد استقلال باشد اما حیف او است که با چنین مدیریتی قرار است در استقلال کار کند.

هیات مدیره جدید سیاستی ناپاک دارند، مجیدی از تجربه استراماچونی درس بگیرد

به گزارش وبلاگ گفتگو، پس از هفته ها چالش و درگیری بین مدیران استقلال و استراماچونی انتها قائله این موضوع انتها یافت و آبی ها به طور رسمی با مربی ایتالیایی قطع همکاری کردند و فرهاد مجیدی را به عنوان جانشین او انتخاب کردند.

امیرحسین صادقی بازیکن سابق باشگاه استقلال در گفت وگو با وبلاگ گفتگو در این خصوص اظهار کرد: من به عنوان طرفدار استقلال و کسی که سال ها برای این تیم خدمت نموده می گویم که مجیدی می تواند مسکن موقتی برای درد تیم و طرفدار باشد زیرا طرفدار حداقل می تواند خیالش راحت باشد که تیم یک مربی دارد. من از مجیدی حمایت می کنم اما دشمن سرسخت هیات مدیره جدید باشگاه هستم.

وی درباره هیات مدیره جدید استقلال ادامه داد: نمی دانم چرا این افراد به عنوان هیات مدیره منتصب شده اند. به جز فتح الله زاده و منزوی، بقیه اعضا استقلالی نیستند و سیاست ناپاکی علیه باشگاه دارند. من مطمئن هستم این هایت مدیره یکی از تاریک ترین نقاط تاریخ باشگاه استقلال را رقم خواهد زد. طرفداران این همه اعتراض کردند تا امثال فتحی و خلیل زاده در مدیریت تیم نباشند اما باز هم می بینیم که عاملان بدبختی استقلال جزو هیات مدیره این تیم هستند. دشمن شماه یک استقلال همین هیات مدیره ای است که حالا موسوی هم به آن اضافه شده و سیاست ناپاک آن ها استقلال را دوباره زمین خواهد زد.

صادقی اضافه نمود: انتصاب این افرد باعث می گردد استقلال دوباره به مسائل مدیریتی بر بخورد و این وسط تنها طرفدار می سوزد. هیات مدیره به کارهای ناپاک خود ادامه خواهد داد و تاوانش برای باشگاه استقلال خواهد ماند. امثال همین افراد بودند که حق من را در استقلال خوردند و باعث جدایی من شدندو حتی پولم را هم ندادند اما مجبور شدم به خاطر عشق به استقلال و طرفداران سکوت کنم تا تیم به حاشیه نرود. خدا می داند که دو پیشنهاد اقتصادی خوب قطری را در زمان حضورم در استقلال رد کردم تا با تمام توانم برای استقلال بازی کنم.

بازیکن پیشین استقلال در مورد انتها یافتن همکاری استقلال و استراماچونی گفت: استراماچونی مربی موفقی در استقلال بود و نتایج بسیار خوبی را با تیم گرفته بود اما متاسفانه طرفداران از او بت درست نموده بودند و او را بزرگ کردند. نام استقلال از همه این نام ها بالاتر است و طرفداران نباید افسوس کسی را بخورند که نمی خواست بماند. شاید برای یک ایران، استقلال همه چیز باشد اما امثال استراماچونی این چیزها را متوجه نمی شوند و دنبال قرارداد حرفه ای خود هستند. باید بگویم که من به مجیدی اطمینان دارم و او با این انتخاب سوخت نمی گردد اما باید از تجربه استراماچونی درس بگیرد و از باشگاه استقلال بخواهد همه امکانات را در اختیار او بگذارند. طرفدار باید موشکافانه تر به قضایا نگاه کند و بداند الآن وقت حمایت از استقلال و مجیدی است زیرا تنها کسانی که دلشان به حال این تیم می سوزد، افرادی از جنس باشگاه هستند نه امثال خلیل زاده، فتحی و موسوی.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هیات مدیره جدید سیاستی ناپاک دارند، مجیدی از تجربه استراماچونی درس بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات مدیره جدید سیاستی ناپاک دارند، مجیدی از تجربه استراماچونی درس بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید