پارک علم و فناوری استان کردستان به دانشگاه منتقل می گردد

به گزارش وبلاگ گفتگو، معاون پژوهشی دانشگاه کردستان گفت: به همت ریاست دانشگاه کردستان و رئیس پارک و علم و فناوری استان، تصمیم بر انتقال پارک علم و فناوری به داخل دانشگاه گرفته شده است.

پارک علم و فناوری استان کردستان به دانشگاه منتقل می گردد

کرمی، معاون پژوهشی دانشگاه کردستان در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه وبلاگ گفتگو، گفت: ایجاد مرکز رشد و نوآوری و مراکز ارتباط با صنعت در دانشگاه کردستان به عنوان پلی برای اتصال دانشگاه به صنعت محسوب می گردد.

کرمی افزود: در این راستا یک گرنت فناوری با سرمایه 50 میلیون تومانی برای اساتید دانشگاه کردستان در نظر گرفته شده است. همچنین اساتید رسمی و پیمانی دانشگاه کردستان به منظور آشنایی با محیط کسب و کار موظف به گذراندن دوره ای در صنعت می شوند.

معاون پژوهشی دانشگاه کردستان ادامه داد: دانشگاه کردستان قدم های موثری در راستا تقویت مسئولیت اجتماعی خود با هدف توسعه استان و کشور برداشته است و این راه را ادامه می دهد.

وی با بیان اینکه ضروریست دانشجویان با سرفصل های کارآفرینی آشنا شوند، ابراز کرد: به همت ریاست دانشگاه کردستان و رئیس پارک و علم و فناوری استان کردستان تصمیم بر انتقال پارک علم و فناوری به داخل دانشگاه گرفته شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پارک علم و فناوری استان کردستان به دانشگاه منتقل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک علم و فناوری استان کردستان به دانشگاه منتقل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید