پیشتازی مردان تعاون گر زنجانی نسبت زنان

به گزارش وبلاگ گفتگو، خبرنگاران/زنجان معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: اعضای عادی مرد تعاونی ها حدود 550 هزار نفر و اعضای عادی زن این تعاونی ها 335 هزار نفر است.

پیشتازی مردان تعاون گر زنجانی نسبت زنان

علی پاک منش در گفت وگو با وبلاگ گفتگو، با اشاره به راه اندازی سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی، اظهار کرد: به منظور آنلاین شدن کار تعاونی ها، سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی فعال شده که هدف از این کار یکپارچگی در ثبت اطلاعات تعاونی ها است.

این مسئول ادامه داد: با ایجاد و راه اندازی این سامانه تشکیل تعاونی و اتحادیه به وسیله سامانه مذکور بدون احتیاج به مراجعه متقاضی به ادارات و به صورت خدمت الکترونیکی، انجام می گردد؛ علاوه بر آن، در فرایند فعالیت این سامانه مجموع زمان رسیدگی به درخواست و مدارک متقاضیان در سامانه، نباید از پنج روز کاری تجاوز کند.

وی اضافه نمود: بعد از تایید مدارک در سامانه، موافقت نامه تشکیل تعاونی، اساسنامه و سایر مکاتبات و مجوزهای مورداحتیاج برای تشکیل تعاونی به صورت اتوماتیک صادر می گردد.

پاک منش، استان زنجان را دارای 1162 تعاونی با ایجاد 11 هزار و 678 شغل دانست و توضیح داد: 86 تعاونی در شهرستان ابهر فعال است که از این محل برای 727 نفر اشتغالزایی شده و از محل فعالیت 39 تعاونی در ایجرود برای 187 نفر اشتغالزایی شده است. همچنین در خدابنده نیز 256 تعاونی با اشتغالزایی 1668 نفر فعال است.

وی با اشاره به اینکه تعداد تعاونی های فعال شهرستان خرم دره 81 واحد با اشتغالزایی برای 938 نفر است، عنوان نمود: همچنین در شهرستان زنجان نیز 451 تعاونی فعال بوده که از این طریق برای 4916 نفر اشتغالزایی شده است. همچنین تعداد تعاونی های فعال شهرستان سلطانیه 8 واحد شرکت با 133 نفر اشتغالزایی و طارم 134 تعاونی با 2396 اشتغالزایی و در ماه نشان نیز 107 تعاونی برای اشتغالزایی 713 نفر فعال است.

معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اعضای عادی تعاونی های استان، اعلام نمود: اعضای عادی مرد تعاونی ها، حدود 550 هزار نفر و اعضای عادی زن این تعاونی ها 335 هزار نفر است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیشتازی مردان تعاون گر زنجانی نسبت زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشتازی مردان تعاون گر زنجانی نسبت زنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید