چیدمان جدیدی در داوری ایحاد شد، کیفیت بازی های لیگ بهتر از قبل است

به گزارش وبلاگ گفتگو، عبدالله ویسی عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش شاهین شهرداری بوشهر برابر نساجی مازندران درجمع خبرنگاران درقائمشهر اضافه نمود: درخصوص داوری های لیگ برتر، اینکه اشتباهات برای همه تیم ها تقریبا اتفاق افتاده و برای تیم ما هم گل سالم را به حساب نیاوردند.

چیدمان جدیدی در داوری ایحاد شد، کیفیت بازی های لیگ بهتر از قبل است

وی ادامه داد، امیدوارم که داوران جوان که دراین فصل مجوز قضاوت بازی های لیگ برتر را کسب کردند، با تمرکز بیشتری کار نمایند.

کیفیت بازِی ها لیگ بهتر از فصل گذشته

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر همچنین به کیفیت بازِی های این فصل لیگ فوتبال باشگاه های کشور نیز اشاره نمود وگفت، که فکر می کنم بازی های این فصل تا سرانجام هفته سوم، بهتر از فصل گذشته شده وبا شرایطی دارد که 4، 5 تیم برای قهرمانی می جنگند و هرچند سایر تیم ها شانس کمی دارند.

ویسی ادامه داد، حضور مربیان خارجی خوب وباکیفیت در تیم ها وهمچنین مربیان با دانش وجوان در تیم های شهرستانی در فوتبال کشور یک اتفاق خوب وباعث کیفیت لیگ شده وهمه باید از این شرایط و علم این مربیان درجهت بهترشدن فوتبال کشور بهره ببریم.

با تمام انگیزه مقابل نساجی به میدان می رویم

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه با تمام انگیزه وقدرت مقابل تیم نساجی مازندران به میدان خواهیم رفت، و به فکر کسب امتیاز از این تیم هستیم گفت، بازی بسیار سخت و مهم مقابل نساجی داریم، نساجی ها دربازی هفته های گذشته تیم خوبی نشان دادند واین تیم درحضورهوادارانش یک تیم ویژه است که به آن اذعان داریم.

ویسی اضافه نمود، که البته تیم ما شرایط سختی دارد، اما سعی خواهیم کرد با تمام انگیزه مقابل نساجی ظاهر شویم تا با دست پر مازندران را ترک کنیم و به بازی های بعدی فکر کنیم.

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر درچارچوب هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور ازساعت19:30 دقیقه عصرجمعه درقائمشهر به مصاف تیم نساجی مازندران می رود.

شاگردان عبداله ویسی درتیم شاهین تا سرانجام هفته سوم این رقابتها با کسب تنها یک امتیاز درانتهای جدول 16 تیمی لیگ قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "چیدمان جدیدی در داوری ایحاد شد، کیفیت بازی های لیگ بهتر از قبل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چیدمان جدیدی در داوری ایحاد شد، کیفیت بازی های لیگ بهتر از قبل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید