گاراژ چهار هزار متری جنوب تهران در آتش سوخت

به گزارش وبلاگ گفتگو، یک گاراژ قطعات خودرو اسقاطی به وسعت چهار هزار متر مربع در جاده خاوران تهران دچار آتش سوزی شد.

گاراژ چهار هزار متری جنوب تهران در آتش سوخت

به گزارش گروه حوادث وبلاگ گفتگو، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بامداد آدینه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 22:22 امشب حادثه آتش سوزی یک گاراژ قطعات خودرو اسقاطی در جاده خاوران بعد از سه راهی سیمان مجتمع مسعود به سامانه 125 اعلام و بی درنگ ماموران سه ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی اضافه نمود: این مجموعه در زمینه لوازم اسقاط خودرو و مستعمل فعالیت داشت که در یکی از این گاراژها به وسعت چهار هزار متر که بخشی از آن توسط ایرانیت مسقف شده بود و در زمینه جایگاه خودرو و لوازم تودوزی جایگاه خودرو فعالیت می کرد آتش سوزی روی داد.

وی ادامه داد: زمانی که نیروها به محل حادثه می رسند بخشی از این گاراژ که شامل بخشهای مسقف و بخشی از فضای باز که حدود 1500 متر وسعت داشت شعله ور شده و شدت حرارت به حدی بود که از فواصل دور نور شعله ها قابل رویت و براثر حرارت نیز سقف های شیروانی تخریب شده بود.

ملکی تاکید نمود: آتش به گاراژ مجاور که تعمیرگاه اتوبوس های قدیمی است هم سرایت و یک دستگاه اتوبوس را در گاراژ مجاور شعله ور نموده بود.

به گفته وی، دو باب مغازه که در ابتدای همین گاراژ وجود داشت نیز دچار حریق شده است که آتش نشانان به سرعت عملیات را شروع کردند و پیروز شدند در کمترین زمان ممکن آتش را مهار نمایند.

ملکی اعلام نمود: این حادثه بدون مصدومیت مهار شد و آتش نشانان مشغول لکه گیری و تخلیه دود هستند.

منبع: جام جم آنلاین

به "گاراژ چهار هزار متری جنوب تهران در آتش سوخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاراژ چهار هزار متری جنوب تهران در آتش سوخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید